O naszym sklepie

Widząc nieuchronny koniec przemysłu państwowego rozpocząłem równocześnie działalność usługową: montaż paneli ściennych i podłogowych, sufitów podwieszanych i wkładek kominowych, która bardzo szybko przerodziła się w działalność handlową.

Jesteśmy profesjonalnym dystrybutorem materiałów. Doskonałe referencje naszych klientów stanowią najlepszą wizytówkę.

Aprobatę zyskujemy dzięki dbałości o:

Wysoką jakość towarów
Atrakcyjne ceny
Sprzedaż gotówkową i ratalną
Dostawę towarów na życzenie Klienta
Fachowe doradztwo i miłą obsługę
Istniejemy od 15 marca 1997 roku. Przez te lata gromadziliśmy doświadczenie, budując wizerunek profesjonalnego i rzetelnego dostawcy materiałów budowlanych i wykończeniowych. Po 13 latach niezwykle efektywnego pośrednictwa między producentami, a nabywcami zgromadziliśmy liczne grono stałych kontrahentów i klientów.

Początkowo zajmowaliśmy się montażem paneli ściennych i podłogowych. Z upływem lat rozszerzyliśmy nasza działalność tworząc profesjonalną firmę handlową wprowadzającą na rynek bezpieczne, wysokiej jakości produkty, w atrakcyjnych cenach.

W roku 2007 rozpoczęliśmy rozbudowę firmy powiększając powierzchnię zabudowy do około 800m2. Dzięki współpracy franczyzowej z MAJSTER VOX powstał salon drzwi i podłóg.

Zajmujemy się dystrybucją doskonałej jakości produktów, wnikliwie obserwując ich adaptację na rynku budowlanym. Materiały budowlane umieszczone w naszej ofercie posiadają wszelkie wymagane atesty oraz liczne certyfikaty jakości. Weryfikujemy praktyczną wartość sprzedawanych produktów, dzięki wnikliwym ocenom naszych klientów.

Szczególny nacisk kładziemy na bezpieczeństwo naszych produktów oraz bezwarunkowe spełnianie norm dotyczących zdrowotności i ochrony środowiska.

Dobro klienta stanowi dla nas priorytet!
Preferujemy współpracę z polskimi firmami, wspierając rodzimy przemysł.
Zapraszamy!

Galeria sklepu